Apple Watch Ultra siksniņa melns TECH-PROTECT Scout (49mm)

Apple Watch Ultra siksniņa melns TECH-PROTECT Scout (49mm)Apple Watch Ultra siksniņa melns TECH-PROTECT Scout (49mm)Apple Watch Ultra siksniņa melns TECH-PROTECT Scout (49mm)Apple Watch Ultra siksniņa melns TECH-PROTECT Scout (49mm)Apple Watch Ultra siksniņa melns TECH-PROTECT Scout (49mm)Apple Watch Ultra siksniņa melns TECH-PROTECT Scout (49mm)
€ 20.99
Preces kods: SCOUT AP-WATCH Black
Svītrkods: 9589046917691
Prece ir veikalā

Apple Watch Ultra siksniņa melns TECH-PROTECT Scout (49mm)

NILLKIN ražotie telefona maciņi un vāciņi priekš Apple Watch Ultra telefona ir viegli un izturīgi. Tie ir 100% oriģināli NILLKIN produkti, kas  pasargās telefona aizmugurējo daļu pret skrāpējumiem, mazinās triecienu spēku un aizsargās no citiem bojājumiem. Katrs maciņš un vāciņš veidots tā, lai tas cieši piekļautos telefonam, bet vizuāli nepadarītu to masīvu. Neliedz pieeju nevienai telefona funkcijai.  NILLKIN piedāvā dabīgās ādas, mākslīgās ādas, silikona, plastikāta, karbona, gumijas, tpu maciņus un vāciņus.  Produktu plašajā piedāvājumā Jūs atradīsiet dažādu krāsu, stila, dizaina maciņus, vāciņus un ekrāna aizsargstiklus, bezvadu un automašīnas lādētājus, datu kabeļus, bluetooth skaļruņus. Atveramie maciņi, maciņš grāmata, ieliktņi, aizmugures vāciņi un maciņi. Lietojot NILLKIN telefona maciņu, vāciņu un ekrāna aizsargstiklu Jūsu telefons vienmēr būs drošībā. Nillkin ir moderns un atpazīstams zīmols, kurš piedāvā plaša klāsta mobilo tālruņu aksesuārus. 

 
Šī Mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Lietojot šo Mājas lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Izlasīt vairāk. Piekrītu