Google Pixel 3 maciņi, vāciņi, aizsargstikli

Aksesuāri telefoniem

NILLKIN ražotie Google Pixel 3 telefona maciņi un vāciņi ir viegli un izturīgi. Tie ir 100% oriģināli NILLKIN produkti, kas  pasargās telefona aizmugurējo daļu pret skrāpējumiem, mazinās triecienu spēku un aizsargās no citiem bojājumiem. Katrs maciņš un vāciņš veidots tā, lai tas cieši piekļautos mobilajam telefonam, bet vizuāli nepadarītu to masīvu. Neliedz pieeju nevienai telefona funkcijai.  NILLKIN piedāvā dabīgās ādas, mākslīgās ādas, silikona, plastikāta, karbona, gumijas, tpu maciņus un vāciņus. Produktu plašajā piedāvājumā Jūs atradīsiet dažādu krāsu, stila, dizaina maciņus, vāciņus un ekrāna aizsargstiklus, bezvadu un automašīnas lādētājus, datu kabeļus, bluetooth skaļruņus mobilajiem telefoniem. Atveramie maciņi, maciņš grāmata, ieliktņi, aizmugures vāciņi un maciņi. Lietojot NILLKIN telefona maciņu, vāciņu un ekrāna aizsargstiklu Jūsu telefons vienmēr būs drošībā. Nillkin ir moderns un atpazīstams zīmols, kurš piedāvā plaša klāsta mobilo telefonu aksesuārus. Bezmaksas piegāde visā Latvijā. Visas preces uz vietas. Plašākais telefonu aksesuāru piedāvājums. www.nillkin.lv   

 

 

Google Pixel 3 telefons

Galvenais Google jaunums ir Pixel 3 un 3 XL viedtālruņi. Tīmeklī jau ir pamatīgs cepiens par Pixel 3 un 3 XL tehniskās specifikācijas pusi – pārāk maz RAM atmiņas, pārāk dārgi viedtālruņi.

Pixel 3 ir 5.5 collu ekrāns, kamēr Pixel 3 XL saņēmis 6.3 collas. Abi viedtālruņi pieejami ar Snapdragon 845 procesoru, 4 GB RAM un 64 GB vai 128 GB atmiņu. Tiešām nav nekāda dižā atmiņu pārbagātība.

Pixel 3 un 3 XL viedtālruņiem ir 12.2 megapikseļu galvenā kamera un divas 8 megapikseļu pašiņu kameras. Google sola uzlabotu Pixel 3 un 3 XL viedtālruņu kameras darbību sliktākā gaismā, gudru digitālo palielinājumu (zoom), fotogrāfiju koriģēšanas iespējas.

Pixel 3 un 3 XL viedtālruņi izmanto OLED tehnoloģijas ekrānus ar HDR atbalstu, Pixel 3 ir 2160 x 1080 izšķirtspēja, lielākajam 3 XL ir 2960 × 1440 izšķirtspēja. Akumulatoru ietilpības attiecīgi 2915 mAh un 3450 mAh.

Pixel 3 un 3 XL cenas ir zināmas – sākot no 849 eiro par mazāko modeli un 949 eiro par XL modeli.

Pixel 3 un 3 XL viedtālruņi pirmie saņems Google Duplex – iespēju viedtālrunim veikt zvanu uz, piemēram, kafejnīcu, lai rezervētu galdiņu. Duplex būs daļa no Google Assistant, bet jārēķinās, ka digitālā asistenta viedās iespējas zvanīt tavā vietā būs pieejamas tikai lielākajās pasaules pilsētās. Sākotnēji Duplex varēsi izmantot Ņujorkā, Fīniksā, Sanfrancisko.


 
Šī Mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Lietojot šo Mājas lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Izlasīt vairāk. Piekrītu