Kvalitatīvi Huawei Nova Maciņi, Vāciņi un Aizsargstikli

Kas būtu jāzina izvēloties Huawei Nova Maciņu vai Vāciņu 

Huawei Nova ir vidējas cenu kategorijas viedtālruņi, kam piemīt visas izcila telefona īpašības. Šīs sērijas telefoniem ir visātrākā pirkstu nospieduma atpazīšanas sistēma no visiem viedtālruņiem. Lai atpazītu sava īpašnieka pirkstu nospiedumu, nepieciešamas vien 0.3 sekundes.

Huawei Nova vāciņš pasargās telefonu no iespējamiem bojājumiem, kas var rasties ikdienišķu negadījumu rezultātā.

Biežāk Uzdotie Jautājumi par Huawei Nova Vāciņu un Maciņu

Katram Huawei Nova modelim ir piemērots konkrēts vāciņš vai maciņš. Telefona vāciņam jābūt tādam, lai tas nepadarītu telefonu smagnēju un netraucētu tam pildīt nevienu funkciju, tai pat laikā pasargājot no triecieniem un skrāpējumiem.

Huawei Nova maciņš palīdzēs izvairīties no dārgiem remontiem, vizuāli neglīta vai sadauzīta telefona un citām problēmām, kas var rasties telefonam nokrītot zemē.

Kāpēc ir svarīgi iegādāties savam telefonam maciņu vai vāciņu?

Galvenais iemesls kāpēc ir svarīgi iegādāties izturīgu telefona maciņu ir tā aizsardzība. Telefona aizmugurei var kaitēt dažādas virsmas, uz kurām tas tiek novietots. Telefons var tikt ielikts somā vai kabatā kopā ar atslēgam vai ko citu, kam ir asas un cietas malas un var to saskrāpēt. 

Ikdienā aktīvi lietojot mobilo telefonu, tas var izkrist no rokām, nokrist no galda, izkrist no kabatas vai tikt kā citādi nejauši sabojāts. 

Huawei Nova maciņš pasargās jūsu viedtālruni no šiem ikdienišķajiem un nejaušajiem gadījumiem.

Kurš Huawei Nova Maciņš vai Vāciņš derēs manam telefonam?

Katram telefona modelim ir piemērots konkrēts vāciņš vai maciņš. Dažādi telefonu modeļi atšķirās pēc izmēra, formas, biezuma, platuma, taustiņu un kameras novietojuma.

Nillkin Kvalitatīvie Huawei Nova vāciņi izcili pieguļ telefonam tā, lai netraucētu pildīt nevienu funkciju, un to lieliski aizsargā no bojājumiem.

Kuru Huawei Nova Vāciņu vai Maciņu izvēlēties?

Galvenais ir saprast, kāda funkcija maciņam vai vāciņām būtu jāpilda. Ja esat aktīva dzīves veida piekritējs un galvenais ir telefonu pasargāt no kritieniem, tad svarīgi ir izvelēties maciņu vai iegādāties plastmasas vāciņu, ko būtu svarīgi kombinēt ar aizsargstiklu

Ja meklējat kaut ko, kas kalpos kā stilīgs aksesuārs, tad pietiks ar silikona vāciņu.

Bet, ja vēlaties kaut ko, kas izskatīsies pievilcīgi un lieliski pasargās telefonu, tad ieteiktu izvēlēties plastmasas vāciņu, ko iespējams apvienot ar aizsargstiklu

Cik maksā labs Huawei Nova Vāciņš un Maciņš?

Labs Huawei Nova Vāciņš maksā sākot no 5 eiro līdz pat 10 eiro, atkarībā no telefona modeļa, izmēra un materiāla, no kā tas ir izgatavots.

Kvalitatīvs un izturīgs Huawei Nova maciņš maksās sākot no 5 eiro.


 
Kontakti

E-pasts
info@nillkin.lv
Tālrunis
+371 22848000
Adrese
SIA AVEX, Katlakalna iela 9A,(Ieeja F), Rīga, LV-1073

Veikals preču iegādei klātienē SLĒGTS!

Veic pirkumus tiešsaistē un saņem tos ar piegādi!

P. O. T. C. P - 
Se -  Brīvs
Sv -  Brīvs

Pieraksties jaunumiem
Salidzini.lv logotips
Mēs pieņemam
Seko mums
Copyright © 2017 Nillkin.lv
Šī Mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Lietojot šo Mājas lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Izlasīt vairāk. Piekrītu