Nokia 5 Maciņi un Vāciņi Telefonam

k nepietiekams apjoms. Augstāk attēlā redzamie 8.60 GB ir pirms Nokia 5 programmatūras un lietotņu atjauninājumiem.

Atkal jau jāsaka, ka mani ir izlutinājuši dažnedažādie flagmaņi ar saviem neskaitāmajiem  (un nesavietojamamajiem) ātrās uzlādes  standartiem. Nokia 5 3000 mAh akumulators process, jārēķinās ar aptuveni divarpus stundu uzlādi, kas mūsdienām ir milzīgs laika sprīdis.

Nokia 5 saņēmis mūsdienām visai viduvējas ietilpības 3000 mAh akumulatoru. Vienu darba dienu ar uzlādi Nokia 5 noteikti darbosies, bet ar otru dienu nekādā gadījumā nebūtu jārēķinās. Šeit noteikti noderētu kāds enerģijas taupīšanas rīks, ko Nokia nav iebūvējusi viedtālrunī.

Aptuveni 90 minūšu HD video apskate ar ieslēgtu Wi-Fi noēd 30 līdz pat 35% no enerģijas, atkarībā no ekrāna spilgtuma. Parasti šāds rādītājs ir starp 20 un 25% arī lielākas platības un augstākas izšķirtspējas ekrāniem. Atzīmēšu, ka arī Nokia 6 bija problēmas tieši akumulatora jomā.

Nokia 5 kameras iespējas nav nekur tālu no Nokia 6, tomēr izskatās, ka lētākais viedtālrunis ar it kā vājāko kameru spēj atsevišķos momentos nodrošināt glītāku fotoattēlu. Jārēķinās, ka Nokia 5 kameras lietotne ir lēna – tā startējas veselu mūžību un arī uzņemtās fotogrāfijas parādās galerijas lodziņā ar pāris sekunžu novēlošanos, kas dažkārt liek spaidīt slēdža pogu atkārtoti.


 
Šī Mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Lietojot šo Mājas lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Izlasīt vairāk. Piekrītu