Interneta Veikala Lietošanas Noteikumi

Interneta veikala lietošanas noteikumi


 • Pasūtījuma apstiprinājums no SIA „AVEX”, juridiskā adrese Brīvības gatve 226 K-4, Rīga, LV-1039, faktiskā adrese Brīvības gatve 226 K-4, Rīga, PVN reģ. nr.: LV40103931308, puses apliecina Klienta pasūtījuma saņemšanas faktu, bet tas nenozīmē, ka pasūtījums ir izpildīts. SIA „AVEX” patur tiesības atteikties no pasūtījumu izpildes gadījumos, kad situācija nevar tikt risināta no mūsu puses - (piemēram, nevar piegādāt konkrēto preci vai prece ir bojāta).
 • Jebkuru problēmu gadījumā, kas saistītas ar pasūtījuma izpildi, SIA “AVEX” par to ziņo pircējam.
 • Klients ir pilnībā atbildīgs par savu reģistrācijas datu drošību, nododot sava personīgā reģistrācijas konta informāciju trešajai personai.
 • Pasūtījumu var noformēt gan kā nereģistrēts, gan reģistrēts lietotājs. Lai kļūtu par vietnes www.nillkin.lv, www.nillkin.lt, www.nillkin.ee, www.nillkin.sewww.nillkin.fi reģistrēto lietotāju ir jāievēro interneta vietnē noteiktā reģistrēšanās kārtība.
 • Noformējot pasūtījumu nepieciešams norādīt vārdu, uzvārdu, telefona numuru, e-pasta adresi, precīzu piegādes adresi, lai varētu informēt par pasūtījuma izpildes procesu, kā arī, ja nepieciešams nosūtīt papildus informāciju vai dokumentāciju.
 • Uzsākot pasūtījuma veidošanu, lūdzam  papildus iepazīties ar piegādes nosacījumiem šeit un apmaksas nosacījumiem šeit. 
 • Pasūtījumu var veikt un apmaksāt SIA „AVEX” interneta veikalā. Apmaksāts pasūtījums automātiski garantē preces rezervāciju, personīgi saņemot SIA AVEX salonā Brīvības gatve 226 K-4, Rīga, LV-1039, vai tā tiks nosūtīta uz klienta norādīto adresi.
 • Visu preču cenas ir norādītas eiro valūtā, iekļaujot  PVN.
 • Piedāvātajām precēm ir spēkā ražotāja sniegtā garantija
 • Pēc klienta pieprasījuma SIA „AVEX” var veikt izmaiņas esošajā pasūtījumā vienas darba dienas laikā no pasūtījuma veikšanas brīža, izņemot gadījumus, kad pasūtījums jau ir sapakots vai izsūtīts.
 • Atteikties no pasūtītā un apmaksātā produkta iespējams, rakstot uz e-pastu: info@nillkin.lv, norādot attiecīgā produkta kodu. Atteikties nav iespējams, ja pasūtījums jau ir nosūtīts.
 • Preču sortiments un cenas var tikt mainītas bez iepriekšēja paziņojuma. Preču ražotāji  var mainīt preču specifikācijas bez iepriekšēja SIA "AVEX" paziņojuma. Preces raksturojumā tiek izmantota ražotāja sniegtā informācija un attēli.
 • Norādot savu e-pasta adresi www.nillkin.lv, www.nillkin.lt, www.nillkin.ee, www.nillkin.sewww.nillkin.fi, Jūs piekrītat, ka tā tiek iekļauta datu bāzē, un uz to var tik nosūtīta informācija/paziņojumi par uzsāktajiem, bet nepabeigtajiem pasūtījumiem. Lūdzu ievērojiet, ka uzrādot savu e-pasta adresi vai nosūtot jebkādu informāciju uz www.nillkin.lv, www.nillkin.lt, www.nillkin.ee, www.nillkin.sewww.nillkin.fi, esat piekritis, ka šos datus SIA "AVEX" var izmantot iepriekš minētajos nolūkos.
 • Veicot pasūtījuma noformēšanu, ir izvēles lauks, vai piekritīsiet saņemt SIA "AVEX" jaunumus un piedāvājumus. Atzīmējot šo lauku lietotājs piekrīt saņemt ziņas no www.nillkin.lv, www.nillkin.lt, www.nillkin.ee, www.nillkin.sewww.nillkin.fi. Ja vēlaties atteikties saņemt piedāvājumus, lūdzam rakstīt uz info@nillkin.lv.
 • Klientam ir tiesības pieprasīt savu personīgo datu dzēšanu no SIA „AVEX” datu bāzes, nosūtot pieprasījumu uz e-pastu: info@nillkin.lv
 • Sūdzību un ieteikumu gadījumos SIA "AVEX" lūdzam rakstīt uz info@nillkin.lv vai zvanīt  +371 22848000.
 • Ar preces atgriešanas nosacījumiem varat iepazīties šeit.


Strīdu izšķiršanas kārtība


 • Ja saistībā ar šo mājaslapu rodas strīds, visas šajos noteikumos un nosacījumos paredzētās tiesības un pienākumus, kā arī visas darbības to ietvaros regulē Latvijas Republikas likumi tādā apmērā, it kā šie noteikumi un nosacījumi būtu Latvijā pilnībā noslēgts un pilnībā pildīts līgums. Līgumslēdzējas puses ar šo apliecina, ka visus strīdus, kas jebkādā veidā attiecas uz mājaslapas apmeklējumu, vai rodas saistībā ar šī Distances līguma izpildi, skaidrojumu vai tā darbības izbeigšanu, tās centīsies atrisināt savstarpējās pārrunās. Ja puses nespēj izšķirt radušos strīdus pārrunu ceļā, tās nodod visus strīdus, domstarpības vai pretenzijas izskatīšanai kādā no Latvijas Republikas tiesām. Ja starp SIA "AVEX" un Patērētāju rodas strīds par to, vai noslēgtajā līgumā ietvertie noteikumi ir netaisnīgi, jebkurai no līgumslēdzējām pusēm ir tiesības vērsties šajā punktā noteiktajā tiesā, bet Patērētājs ir tiesīgs vērsties arī Patērētāju tiesību aizsardzības centrā. Ja starp SIA "AVEX" un patērētāju rodas strīds par fizisko personu datu aizsardzības jautājumiem, jebkurai no līgumslēdzējām pusēm ir tiesības vērsties šajā punktā noteiktajā tiesā, bet Patērētājs ir tiesīgs vērsties arī Datu valsts inspekcijā.
 
Šī Mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Lietojot šo Mājas lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Izlasīt vairāk. Piekrītu