Huawei P Modeļu Maciņi un Vāciņi Aizsardzībai

Kas būtu jāzina izvēloties Huawei P Maciņu vai Vāciņu 

Huawei P telefoni ir augstākās klases Huawei viedtālruņu sērija, pēc kuras parauga tiek ražoti arī pārējie Huawei mobilie telefoni, lai nodrošinātu pircējiem izcilu pieredzi. Jau kopš pirmā sērijas telefona iznākšanas, šie telefoni ir koncentrējušies uz kameru un ap to saistītām funkcijām.

Līdz ar to ir ieteicams pasargāt savu telefonu no bojājumiem. Huawei P vāciņš pasargās telefonu un tā kameru no kritieniem un skrāpējumiem. Kvalitatīvs maciņš aizsargās telefona korpusu apkārt ekrānam un kamerai, un tas var paglābt to no dārga remonta.

Biežāk Uzdotie Jautājumi par Huawei P Vāciņu un Maciņu

Katram Huawei P modelim būs piemērots konkrēts vāciņš. Īstais vāciņš vai maciņš ir jāizvēlās tā, lai tas ideāli piegultu telefona korpusam no visām pusēm, bet neliegtu iespēju izmantot vadības pogas. Vāciņš nedrīkst būt smagnējs un padarīt telefonu neērtu tā lietotājam.

Ir svarīgi, lai Huawei P maciņš vai vāciņš neaizsedz kameru, vai traucē tai uzņemt lieliskas bildes. Tas ir arī galvenais iemesls kāpēc tik daudzi cilvēki izvēlas Nillkin produktus.

Kāpēc ir svarīgi iegādāties savam telefonam maciņu vai vāciņu?

Galvenais iemesls kāpēc ir svarīgi iegādāties izturīgu telefona maciņu ir tā aizsardzība. Telefona aizmugurei var kaitēt dažādas virsmas, uz kurām tas tiek novietots. Telefons var tikt ielikts somā vai kabatā kopā ar atslēgam vai ko citu, kam ir asas un cietas malas un var to saskrāpēt. 

Ikdienā aktīvi lietojot mobilo telefonu, tas var izkrist no rokām, nokrist no galda, izkrist no kabatas vai tikt kā citādi nejauši sabojāts. 

Huawei P maciņš pasargās jūsu viedtālruni no šiem ikdienišķajiem un nejaušajiem gadījumiem.

Kurš Huawei P Maciņš vai Vāciņš derēs manam telefonam?

Katram telefona modelim ir piemērots konkrēts vāciņš vai maciņš. Dažādi telefonu modeļi atšķirās pēc izmēra, formas, biezuma, platuma, taustiņu un kameras novietojuma.

Nillkin Kvalitatīvie Huawei P vāciņi izcili pieguļ telefonam tā, lai netraucētu pildīt nevienu funkciju, un to lieliski aizsargā no bojājumiem.

Kuru Huawei P Vāciņu vai Maciņu izvēlēties?

Galvenais ir saprast, kāda funkcija maciņam vai vāciņām būtu jāpilda. Ja esat aktīva dzīves veida piekritējs un galvenais ir telefonu pasargāt no kritieniem, tad svarīgi ir izvelēties maciņu vai iegādāties plastmasas vāciņu, ko būtu svarīgi kombinēt ar aizsargstiklu

Ja meklējat kaut ko, kas kalpos kā stilīgs aksesuārs, tad pietiks ar silikona vāciņu.

Bet, ja vēlaties kaut ko, kas izskatīsies pievilcīgi un lieliski pasargās telefonu, tad ieteiktu izvēlēties plastmasas vāciņu, ko iespējams apvienot ar aizsargstiklu

Cik maksā labs Huawei P Vāciņš un Maciņš?

Labs Huawei P Vāciņš maksā sākot no 5 eiro līdz pat 20 eiro, atkarībā no telefona modeļa, izmēra un materiāla, no kā tas ir izgatavots.

Kvalitatīvs un izturīgs Huawei P maciņš maksās sākot no 18 eiro.

 
Kontakti

E-pasts

info@nillkin.lv
 
Tālrunis

+371 22848000

Adrese
SIA AVEX, Brīvības gatve 226 K-4, Rīga, LV-1039

21.06.   10.00 - 17.00

22.06.      SLĒGTS

23.06.      SLĒGTS

24.06.      SLĒGTS

25.06.      SLĒGTS

26.06.   10.00 - 18.00

P. O. T. C. P. - 10.00 - 18.00

Se - Brīvs

Sv - Brīvs

Pieraksties jaunumiem
Salidzini.lv logotips
Mēs pieņemam
Seko mums
Copyright © 2017 Nillkin.lv
Šī Mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Lietojot šo Mājas lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Izlasīt vairāk. Piekrītu