Apple iPad Maciņi un Vāciņi Aizsardzībai

Pasargā savu Apple iPad planšeti izvēloties izturīgu maciņu vai vāciņu

Apple iPad planšete nesen svinēja savu desmito dzimšanas dienu. Savā oficiālajā iznākšanas dienā tika pārdotas aptuveni 300000 iPad planšetes. iPad maciņi, vāciņi un iPad aizsargstikli palīdz šīm ierīcēm kalpot ilgāk.

Ar plašo aplikāciju klāstu un krietni lielāko ekrānu nekā iPhone mobilajam telefonam, Apple iPad planšete daudziem cilvēkiem var pilnībā aizstāt datoru. Kaut arī ir daudz darbu, ko ērti var veikt tikai portatīvajā vai stacionārajā datorā, iPad planšetes ir ieguvušas lielu popularitāti kā rīki dažādos uzņēmumos.

Šķietami nelielā iPad planšete ir liels palīgs dažādos ikdienas darbos.

Ja ierīci, kas izmēra ziņā ir daudz tuvāk portatīvajam datoram, izmanto tikpat bieži, cik mobilo telefonu, tad tā ir pakļauta daudz vairāk riskiem nekā abi iepriekš minētie.

Īpaši palīgi aizsardzībā pret mitrumu, kritieniem, triecieniem un citiem bojājumiem ir iPad maciņi, iPad vāciņi un iPad aizsargstikli.

Kuri ir labāki iPad planšetes vāciņi vai planšetes maciņi?

Apple iPad maciņi pasargā planšeti no visām pusēm. Maciņam ir magnētisks priekšējais panelis, kas aizverās un nobloķē planšetes ekrānu un pasargā to. Šādi var pasargāt ierīci no dažādiem skrāpējumiem kamēr tā netiek lietota.

Apple iPad vāciņi pasargā planšeti no aizmugures un sāniem, lai tā būtu ērti lietojama un neviena funkcijas veikšana nebūtu traucēta.

Kuri ir labākie Apple iPad aizsargstikli?

iPad planšetes aizsargstikli ir viedoti no ļoti plāna rūdīta stikla, kas ir triecienizturīgs, bet netraucē veikt skārienjūtīgā ekrāna funkcijas.

Kā izvēlēties pareizo vāciņu vai maciņu?

Katram iPad modelim būs piemērots vāciņš vai maciņš, kas derēs konkrētās ierīces izmēriem. Nillkin interneta veikalā ir plašs piedāvājums dažādu dizainu planšetes aizsargiem.

Cik maksā kvalitatīvs maciņš un vāciņš?

Vienkārša dizaina iPad vāciņi maksā 20-30 eiro robežās. Savukārt izturīgi iPad maciņi maksās nedaudz vairāk, jo tiem ir papildus ekrānu aizsargājošs elements.

 
Šī Mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Lietojot šo Mājas lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Izlasīt vairāk. Piekrītu