Populārākie Apple iPhone maciņi, vāciņi un aizsargstikli

Kā izvēlēties Apple iPhone vāciņu un maciņu

Vai zināji, ka Apple mobilo telefonu lietotāji lejuplādē vidēji 51 aplikāciju minūtē? 

Tās ir gan spēles, gan aplikācijas darbam un izklaidei. 

Tas nozīmē, ka viedtālrunis tiek aktīvi izmantots. Jo vairāk laika tas pavada lietotāja rokās, jo lielāka iespēja, ka to var kā nejauši bojāt.

Līdz ar to katram viedtālruņa īpašniekam vajadzētu padomāt par savas ierīces aizsardzību no kritieniem, skrāpējumiem un citiem ikdienišķiem negadījumiem. 

Šo darbu vislabāk veic telefona vāciņš vai maciņš. Telefonu priekšējo stiklu vislabāk pasargās iPhone aizsargstikli, kas ir veidoti no īpaši plāna materiāla, kas pieguļ skārienjūtīgajam ekrānam.

Arī citas Apple ierīces ir jāaizsargā pret negadījumiem vai pazušanu, tam noderīgi ir Apple Watch maciņi, kas aizsargā ierīci un Airpods Austiņu maciņš.

Katrs iPhone telefona vāciņš ir speciāli izgatavots konkrētajam telefona modelim, lai tam ideāli piekļautos, bet netraucētu lietot visas viedtālruņa funkcijas.

Nillkin interneta veikalā atradīsiet savam Apple iPhone modelim īsto vāciņu vai maciņu, kas to pasargās no iespējamiem bojājumiem.

Turpini lasīt un uzzini svarīgāko informāciju pareizā Apple iPhone vāciņa iegādei.

Visbiežāk uzdotie jautājumi par Apple telefona vāciņiem un maciņiem

Viedtālrunis mūsdienās ir pietiekami liels finansiāls ieguldījums, lai būtu pastiprināti jādomā par tā drošību no dažādiem aspektiem. Viedierīces apdrošināšana ir laba lieta, bet vēl labāka lieta ir kvalitatīvs iPhone telefona maciņš, kas aiztaupīs nevajadzīgu remontu.

Telefona modelim atbilstošš vāciņš izmaksās mazāk nekā sasita telefona remonts un ir labs ieguldījums ilgtermiņā.

Kas ir izturīgākais iPhone vāciņš?

Telefonu vāciņi tiek izgatavoti no dažādiem materiāliem. Ir pieejami koka, plastmasas, ādas un silikona vāciņi un maciņi. Visizturīgākais vāciņš Apple iPhone telefonam ir plastmasas vāciņš ar mīkstu iekšpusi, kas nebojās aimugurējo stikliņu un pasargāš tālruni.

Kāda atšķirība starp iPhone telefonu maciņu un vāciņu?

Galvenā atšķirība starp Apple iPhone telefona vāciņu un maciņu ir tā, ka maciņs nosedz visu telefonu. Tam ir atverama daļa uz priekšējā stikla, ko var aizvērt un telefons būs pasargāts arī somā vai kabatā. Nereti šādiem maciņiem ir speciāli nodalījumi kredītkartēm, transporta kartiņām un tamlīdzīgi. Tādējādi padarot to par funkcionālu aksesuāru.

No kāda materiāla ir taisīti Apple viedtālruņu vāciņi?

Nillkin interneta veikalā pieejami stilīgi iPhone vāciņi un maciņi katrai gaumei. Gan ādas iPhone maciņš, gan silikona iPhone vāciņš būs noderīgs jūsu telefonam.

Cik maksā labs un izturīgs iPhone vāciņš?

Stilīgi iPhone maciņi, kas ir ne tikai vizuāli pievilcīgi, bet arī izturīgi, maksā 20 eiro robežās. Kas ir neliels ieguldījums salīdzinājumā ar bojātas ierīces remontu.

Kā pareizi izvēlēties Apple iPhone telefona vāciņu vai maciņu?

Katrs vāciņš ir atbilstošajā izmērā konkrētam telefona modelim. Ir jāizvēlās savai Apple ierīcei atbilstošais vāciņš vai maciņš, lai tas netraucētu pildīt telefona funkcijas, bet arī aizsargātu to.

 
Šī Mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Lietojot šo Mājas lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Izlasīt vairāk. Piekrītu