Honor Vāciņi, Maciņi un Aizsargstikli Tavam Telefonam

Kā izvēlēties labāko Honor vāciņu vai maciņu

Honor ir jaunpienācējs mobilo viedtālruņu tirgū. Bet ar savu pievilcīgo cenu, augstas izšķirtspējas kameru un labo kvalitāti, tas ātri iekaros savu vietu patērētāju sirdīs.

Katram viedtālrunim ir nepieciešama aizsardzība no kritieniem, skrāpējumiem un bojājumiem, lai telefons kalpotu ilgāku laiku, un to nebūtu nepieciešams remontēt.

Honor vāciņš aizsargās telefonu un būs stilīgs aksesuārs tam.

Nillkin interneta veikalā atradīsiet savam Honor telefona modelim īsto vāciņu vai maciņu

Turpini lasīt un uzzini svarīgāko informāciju pareizā Honor vāciņa iegādei.

Visbiežāk uzdotie jautājumi par Honor telefona maciņiem un vāciņiem

Tā kā Honor ir salīdzinoši jauns mobilo telefonu ražotājs, tad nav pieejams tik plašš dažādu krāsu un materiālu vāciņu un maciņu piedāvājums, kā citiem līdzīgiem viedtālruņiem. Taču šis telefons ir jāsargā no ikdienas situācijām tāpat, kā citi. Izturīgs Honor vāciņš būs arī vizuāli pievilcīgs un telefonu nepadarīs smagnēju.

Honor maciņš būs neliels ieguldījums šodien, bet var aiztaupīt jums naudu vēlāk. 

Kas ir izturīgākais Honor vāciņš?

Telefonu vāciņi tiek izgatavoti no dažādiem materiāliem. Ir pieejami koka, plastmasas, ādas un silikona vāciņi un maciņi. Par visizturīgākajiem ir atzīti plastmasas vāciņi, kas nosedz visu telefona rāmi un aizsargā to no kritieniem.

Kāda atšķirība starp Honor vāciņu un maciņu?

Honor telefonu vāciņi sargā telefona aizmugurējo stiklu un sānus, kamēr Honor maciņi ir aizverami un pasargās arī priekšējo stiklu kamēr telefons netiek lietots. Honor maciņš ir arī praktisks, jo tajā var ievietot bankas kartes, personas apliecinošus dokumentus, atlaižu kartes un transporta kartiņas.

No kāda materiāla ir taisīti Honor viedtālruņu vāciņi?

Nillkin interneta veikalā pieejami stilīgi Honor vāciņi katrai gaumei. Gan ādas Honor maciņš, gan silikona Honor vāciņš ideāli piekļausies telefonam un aizsargās to.

Cik maksā izturīgs Honor vāciņš?

Pieprasītākie Honor mobilā telefona vāciņi maksā 20-30 eiro robežās. Tā ir neliela summa salīdzinot ar telefona remonta izmaksām.

Kā pareizi izvēlēties Honor vāciņu vai maciņu?

Katra telefona modelim der konkrēts vāciņš vai maciņš. Tas ideāli piekļausies jūsu viedierīcei, netraucēs izmantot tās funkcijas un labi izskatīsies.

 
Šī Mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Lietojot šo Mājas lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Izlasīt vairāk. Piekrītu