Xiaomi Poco Maciņi un Vāciņi Telefonam

Kas būtu jāzina izvēloties Xiaomi Poco Maciņu vai Vāciņu 

Xiaomi Poco ir viedtālruņu klase starp premium un budžeta mobilajiem telefoniem. Salīdzinoši nesen iznākušie telefoni ir aprīkoti ar lielisku ekrāna izšķirtspēju, augstas kvalitātes iebūvētu audio sistēmu un labu kameru. 

Jebkuras cenu kategorijas telefons ir pakļauts dažādiem ikdienas riskiem. Xiaomi Poco vāciņš pasargās telefonu no bojājumiem, kas var rasties kritienu un citu situāciju rezultātā.

Biežāk Uzdotie Jautājumi par Xiaomi Poco Vāciņu un Maciņu

Katram Xiaomi Poco modelim būs piemērots savs vāciņš vai maciņš. Galvenais, lai tas piekļautos telefona korpusam pilnība, bet netraucētu lietot visas tā funkcijas.

Telefona vāciņš nedrīkst būt smagnējs un neērts, tam ir jābūt gandrīz nemanāmam.

Mūsu interneta veikalā varēsiet atrast gan savai gaumei, gan vajadzībam piemērotāko aizsargu savam viedtālrunim.

Kāpēc ir svarīgi iegādāties savam telefonam maciņu vai vāciņu?

Galvenais iemesls kāpēc ir svarīgi iegādāties izturīgu telefona maciņu ir tā aizsardzība. Telefona aizmugurei var kaitēt dažādas virsmas, uz kurām tas tiek novietots. Telefons var tikt ielikts somā vai kabatā kopā ar atslēgam vai ko citu, kam ir asas un cietas malas un var to saskrāpēt. 

Ikdienā aktīvi lietojot mobilo telefonu, tas var izkrist no rokām, nokrist no galda, izkrist no kabatas vai tikt kā citādi nejauši sabojāts. 

Xiaomi Poco maciņš pasargās jūsu viedtālruni no šiem ikdienišķajiem un nejaušajiem gadījumiem.

Kurš Xiaomi Poco Maciņš vai Vāciņš derēs manam telefonam?

Katram telefona modelim ir piemērots konkrēts vāciņš vai maciņš. Dažādi telefonu modeļi atšķirās pēc izmēra, formas, biezuma, platuma, taustiņu un kameras novietojuma.

Nillkin Kvalitatīvie Xiaomi Poco vāciņi izcili pieguļ telefonam tā, lai netraucētu pildīt nevienu funkciju, un to lieliski aizsargā no bojājumiem.

Kuru Xiaomi Poco Vāciņu vai Maciņu izvēlēties?

Galvenais ir saprast, kāda funkcija maciņam vai vāciņām būtu jāpilda. Ja esat aktīva dzīves veida piekritējs un galvenais ir telefonu pasargāt no kritieniem, tad svarīgi ir izvelēties maciņu vai iegādāties plastmasas vāciņu, ko būtu svarīgi kombinēt ar aizsargstiklu

Ja meklējat kaut ko, kas kalpos kā stilīgs aksesuārs, tad pietiks ar silikona vāciņu.

Bet, ja vēlaties kaut ko, kas izskatīsies pievilcīgi un lieliski pasargās telefonu, tad ieteiktu izvēlēties plastmasas vāciņu, ko iespējams apvienot ar aizsargstiklu

Cik maksā labs Xiaomi Poco Vāciņš un Maciņš?

Labs Xiaomi Poco aizsargvāciņš maksā sākot no 12 eiro līdz pat 20 eiro, atkarībā no telefona modeļa, izmēra un materiāla, no kā tas ir izgatavots.

Kvalitatīvs un izturīgs Xiaomi Poco maciņš maksās sākot no 18 eiro.

 
Šī Mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Lietojot šo Mājas lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Izlasīt vairāk. Piekrītu