Top Apple Watch Maciņi un Vāciņi Viedpulksteņa Aizsardzībai

Kā izvēlēties Apple Watch maciņu vai vāciņu

Apple Watch ir pieejams jau 5 gadus. Tam ir dažādas funkcijas, kas ļauj tā lietotājam nenēsāt līdzi telefonu, bet nepalaist garām svarīgas ziņas. Apple Watch vāciņi un maciņi aizsargās veidpulksteni, kas nereti tiek uzlikts uz rokas no paša rīta un noņemts tikai vakarā.

Ar Apple Watch ir iespējams atbildēt uz telefona zvanu un izmantot to, kā rāciju ar citu Apple Watch lietotāju.

Šis “gudrais pulkstenis” mēra jūsu sirds ritmu un palīdz uzskaitīt dienas aktivitāšu intensitāti. Tas var būt noderīgi gan nodarbojoties ar sportu, gan ikdienā.

Tāpat kā viedtālruni, arī Apple Watch viedpulksteni ir iespējams izmantot apmaksai. Apple Pay aplikācija ļauj atstāt kredītkartes un debetkartes mājās un maksāt ar pulksteņa palīdzību.

Apple Watch aksesuāri pasargās jūsu ierīci no skrāpējumiem, triecieniem, mitruma un citiem iespējamiem riskiem. 

Kaut arī šis pulkstenis skaitās ūdensdrošs, papildus vāciņš pasargās no lieka mitruma, kas var iekļūt mazgājot, piemēram, rokas.

Kādam nolūkam domāti Apple Watch vāciņi?

Apple Watch vāciņs aizsargās pulksteni no triecieniem un skrāpejumiem. Tas nebojās nelielās ierīces eleganto dizainu un netraucēs izmantot visas tās funkcijas.

No kāda materiāla ir izgatavoti Apple Watch maciņi?

Apple Watch maciņs var būt izgatavots no plastmasas vai no silikona. Mūsu interneta veikalā ir pieejams plašs klāsts vāciņu un maciņu dažādās krāsās un katrai gaumei.

Kā pareizi izvēlēties maciņu savam Apple Watch?

Katram viedpulksteņa modelim ir piemērots vāciņš vai maciņš, kas tam ideali piekļaujas, nepadara to smagnēju un netraucē lietot tā funkcijas.

Kāda ir Apple Watch Vāciņu un Maciņu cena?

Apple Watch vāciņi un maciņi maksā 20 eiro robežās. Tas ir neliels ieguldījums šodien, kas var ietaupīt naudu vēlāk.

 
Šī Mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Lietojot šo Mājas lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Izlasīt vairāk. Piekrītu