Apple Aizsargstikli

Samsung Aizsargstikli

Xiaomi Aizsargstikli

Huawei Aizsargstikli

Honor Aizsargstikli

Sony Aizsargstikli

Oppo Aizsargstikli

OnePlus Aizsargstikli

Google Aizsargstikli

Garmin Aizsargstikli

Uzzini, kuri ir Top Telefona aizsargstikli, un kāpēc Tavai planšetei, datoram, un viedpulkstenim nepieciešama aizsargplēve!

Vai zināji, ka, atbilstoši aizsargājot savu elektronisko iekārtu (telefonu, planšeti, viedtālruni, un pat datoru), ir iespējams krietni paildzināt tās mūžu?

Īsāk sakot, neliels ieguldījums šodien, var būt liels ietaupījums vēlāk.

Tāpēc svarīgi ir saprast, ka gan Telefona aizsargplēve, gan arī aizsargstikls citām iekārtām ir lielisks sabiedrotais visa iekārtas mūža garumā, ne tikai iegādes brīdī.Mobilā telefona drošība neapstājas pie tā korpusa aizsardzības. Viedtālruņa galvenā īpašība ir liels skārienjūtīgs ekrāns. Aizsargplēves mobilajam telefonam ir noderīga lieta, jo ekrāns tiek aiztikts katru reizi, kad tiek izmantots telefons. To var bojāt ne vien agresīva tā aiztikšana, bet arī neveiksmīgs manikīrs un pat gredzens uz pirksta, kas tam pieskarās. 

Pēdējā gada laikā vidējais stundu skaits, ko viens cilvēks pavada skatoties telefona ekrānā, ir palielinājies līdz pat 3 reizēm. Loģiski ir secināt, ka vismaz par 3 reizēm arī palielinājusies iespēja sasist telefona priekšējo stiklu.

Arī, ja tas tiek izmantots darba nolūkiem, šāds lietošanas pieaugums paaugstina arī risku iespējamību.

Pat esot ļoti piesardzīgam ar mobilo telefonu, ir iespējams saskrāpēt priekšējo viedtālruņa stiklu to novietojot uz mēbelēm, liekot somā vai pat kabatā. 

aizsargplēves telefoniem

 

Šajā sekcijā uzzināsiet:

Turpinot lasīt uzzināsi sekojošo:

 

  1. Ko nodrošina aizsargstikls telefonam?

  2. Kādēļ nepieciešams viedpulksteņa aizsargstikls?

  3. Kādēļ nepieciešama planšetes aizsargplēve?

  4. Ko dod datora aizsargstikls?

  5. Cik maksā kvalitatīvs aizsargstikls mobilajam telefonam?

  6. Kā arī atradīsi atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem.
Ko nodrošina aizsargstikls telefonam?

Nopērkot jaunu viedtālruni, pirmais, kas jādara, ir jāparūpējas par tā aizsardzību pret bojājumiem. Tas ir galvenais uzdevums, ko veic telefona ekrāna aizsargstikli.

Plastikāta aizsargplēve pasargā ekrānu no skrāpējumiem. Tās galvenā īpašība ir nelielais plēves biezums. Tā ir ļoti plāna, aptuveni 0.11 mm. Sākoties viedtālruņu ērai tieši šī bija populārākā aizsardzība, bet tas nebūt nav vislabākais risinājums.

Šādu aizsargplēvi ir grūti uzklāt tā, lai neviedotos gaisa burbuļi, kas traucē izmantot telefona skārienjūtīgā ekrāna funkcijas un ir vizuāli nepievilcīgi. Tik plāna aizsargplēve nepasargās no trieciena, jo tā ir mīksta. Tā kā tā ir plastmasa, tad skrāpējumi un nodilums bojās gan krāsas, gan asuma kvalitāti, līdz ar to traucējot lietotājam.

Visdrošākais materiāls, no kā taisīts telefona aizsargstikliņš ir rūdītais stikls. Tas būs drošs ne tikai pret skrāpējumiem un nodilumu, bet arī pret triecieniem. Rūdītie aizsargstikli telefoniem ir biezāki par plastikāta aizsargplēvēm. Tie variējas 0.2-0.5 mm biezumā. Salīdzinot ar mazāk izturīgajām plastmasas plēvītēm, tas var šķist daudz. Taču tas ir uzražots tā, lai sniegtu tikpat labu attēla kvalitāti kā pats telefona ekrāns. 

Līmējot rūdīto aizsargstiklu nav jāuztraucas par burbuļiem. Kritiena un trieciena gadījumā plīsīs pats aizsargstikls, un tas ir viegli noņemams un nomaināms pret jaunu.

Nillkin ražotie mobilo telefonu aizsargstikliņi atbilst visām mūsdienu tehnoloģijām, lai pasargātu visu telefona priekšējo stiklu, nebojātu attēlu, neuzkrātu netīrumus, putekļus un baktērijas, kā arī būtu ūdensnecaurlaidīgi.

aizsargstikli mobilajiem telefoniem

 

Kādēļ nepieciešams viedpulksteņa aizsargstikls?

Viedpulkstenis ir ideālais aksesuārs aktīvā dzīvesveida piekritējiem, vai vienkārši ļoti aizņemtajiem. Tas savienojas ar viedtālruni un atvieglo dažādu aktivitāšu veikšanu. Tāpat kā parasts pulkstenis, tas tiek uzvilkts uz rokas. 

Tā valkātājam sportojot, strādājot vai pat vienkārši meklējot kaut ko kabatā vai somā, ir iespējams viedpulksteni saskrāpēt un bojāt. Tāpat kā telefons, arī šī skārienjūtīgā ierīce ir pakļauta dažādiem riskiem un tos ir vēlams novērst pirms jau ir radušies kādi bojājumi.

Mūsdienās ražotie viedpulksteņu aizsargstikli ir plāni, noturīgi pret pirkstu nospiedumiem, netīrumiem un dažādiem triecieniem, un skrāpējumiem.

viedpulksteņa aizsargstikls

 

Kādēļ nepieciešama  planšetes aizsargplēve?

Atšķirībā no viedtālruņa, planšete parasti netiek izmantota tik bieži un tādēļ varētu šķist, ka bojājumu risks ir mazāks. Tomēr, planšetes izmērs un svars to pakļauj lielākai kritiena iespējai un krītot no lielāka augstuma, tā var tikt bojāta daudz vairāk, jo ir smagāka par telefonu. 

Bieži planšetes netiek nēsātas apkārt somā, bet tiek atstātas mājās. Tāda ierīce, kas kā žurnāls mētājas uz kafijas galdiņa, darba galda, virtuves virsmas vai blakus gultai, var tikt bojāta ar citiem priekšmetiem. Planšetes aizsargstikls to pasargās no jebkāda veida skrāpējumiem un trieciena.

Ja planšete tiek izmantota darbam, navigācijai vai izklaidēm ārpus mājas, tā ir pakļauta daudziem apkārtējiem apstākļiem un var tikt bojāta tikpat viegli, cik telefons. Aizsargplēve planšetei var nešķist kā steidzams pirkums, bet tā var aiztaupīt vēlākus remontdarbus.

Planšetes aizsargstikli ir veidoti no speciāla stikla, tie ir plāni, neveido nevajadzīgu atspīdumu un nebojā attēla un funkciju kvalitāti.

planšetes aizsargplēves

 

Ko dod datora aizsargstikls?

Dators netiek pakļauts tādiem riskiem, kā citas nelielas elektroierīces. Tomēr tā ekrānu ir vērts aizsargāt no netīrumiem, putekļiem un nevajadzīgiem acu pāriem. Galvenā funkcija, ko nodrošina datora aizsargstikls, ir privātums. 

Gan pilnā ofisā, gan strādājot no mājām, gan tiekoties ar klientu kafejnīcā, un pat vilcienā vai autobusā ceļā uz mājām, uz ekrāna redzamā informācija paliek pie jums. Īpaši radītie ekrāna stikliņi netraucēs datora īpašniekam un lietotājam lietot datoru kā jebkuru citu ierīci, bet no dažādiem lenķiem un attālumiem, šis aizsargstikls atspīdēs un būs tumšs. 

Izmantojot šādu ekrāna aizsargu nebūs jābaidās par to, ka kāds var noskatīt personīgu informāciju vai kādus privātus dokumentus.

Portatīvā datora ekrāna aizsargstiklam piemīt magnētiskas īpašības, kas nodrošina precīzu tā uzlīmēšanu.

 

Cik maksā kvalitatīvs aizsargstikls mobilajam telefonam?

Katram viedtālruņa modelim der savs aizsargstikls. Rūdītie aizsargstikli ir īpaši kvalitatīvi, biezāki par ierastajām plastmasas aizsargplēvēm, pasargā no visu veidu triecieniem un skrāpējumiem. Šāds aizsargstikls ir dārgāks izgatavošanā, bet ir daudz labāks ieguldījums ilgtermiņā.

Labu aizsargstiklu cena telefoniem ir 20 eiro robežās. Mūsu interneta  veikalā varēsiet atrast savam viedtālruņa modelim piemērotāko aizsargstikliņu.

Atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem

Ja jūs vēl neesat pārliecinājies par aizsargstikliņa nepieciešamību un to funkcionalitāti, tad, pēc šo atbilžu lasīšanas, varēsiet sameklēt savam telefonam īsto aizsargu un to iegādāties Nillkin interneta veikalā bez šaubām.

Kāpēc telefonam vajadzīgs aizsargstikls?

Tas pasargās telefonu no vizuāliem un funkcionāliem bojājumiem. Līdz ar to palīdzēs ietaupīt naudu ilgtermiņā. Aizsargājot telefona ekrānu jau no pirmās iegādes dienas, tas var kalpot krietni ilgāk.

No kā ir taisīts telefona aizsargstikls?

Telefonu aizsargstikli mēdz būt gatavoti no dažāda veida plastmasas vai rūdīta stikla. Materiālam ir jābūt gan caurspīdīgam, gan izturīgam, lai no tā būtu kāda jēga.

 

Kāda atšķirība starp plastmasas un stikla aizsarglīmplēvi?

Plastmasas aizsarglīmplēves ir daudz plānākas un nepasargās ierīci no triecieniem. Plastmasas aizsargplēve parādīs nodiluma pazīmes un traucēs izmantot telefonu.

Kas ir labākais ekrāna aizsargstikls?

Par visizturīgāko aizsargstiklu tiek atzīts rūdītā stikla aizsargs. Tas ir nedaudz biezāks, bet kvalitatīvāks, netraucē lietot telefona funkcijas, nebojā attēla kvalitāti un kalpo ilgāk.

Kā pareizi uzlīmēt aizsargstiklu?

Aizsargstikliņš ir jālīmē uz tīra telefona ekrāna, bez pirkstu nospiedumiem, netīrumiem un putekļiem. Tam nereti komplektā nāk līdzi speciāla lupatiņa, ar ko notīrīt mobilā telefona ekrānu pirms tā uzlīmēšanas. Ja jūs māc šaubas par to, kā tas pareizāk darāms, šeit būs pamācība, kā uzlīmēt stikla aizsargu.

 
Šī Mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Lietojot šo Mājas lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Izlasīt vairāk. Piekrītu